Blue ANCHOR

Parametry

Anténa

Vybaven inovativní technologií WIREPAS MESH vyvinutou naším partnerem WIREPAS, splňuje Blue ANCHOR průmyslové požadavky lidí a vybavení uvnitř budov. Tento sledovací systém také umožňuje sledování pohybu manipulačních strojů v reálném čase a tím usnadňuje správu vozového parku uvnitř budov. Blue ANCHOR lze umístit na zařízení a sloužit jako sledovač nebo jako maják pro pevné umístění.

Tento maják lze snadno integrovat do infrastruktury sítě vyvinuté společností WIREPAS, nejjednodušší na instalaci a nejkonkurenceschopnější na trhu. Díky bateriovému provozu je zcela autonomní, není třeba vynakládat žádné další velké investice, napájení a omezení kabelů! Dvojitá baterie Blue ANCHOR zajišťuje nepřekonatelnou výdrž baterie produktu ve vnitřní lokalizaci.

V režimu routeru může tento maják dosáhnout až 15 let autonomie. Prostřednictvím sítě WIREPAS MESH je možné aktivovat funkci PICK TO LIGHT našeho majáku pro přesné vyhledání zařízení. Všimněte si také, že náš Blue ANCHOR může také vysílat BLE rámec, aby byl detekován jakýmkoli zařízením na trhu se standardním Bluetooth připojením, čímž hraje roli přijímače. V neposlední řadě přináší jeho NFC čip flexibilitu a pohodlí při programování a identifikaci blízkosti.