Blue COIN ID+ Mesh

Parametry

Poloha

Vybaven inovativní technologií WIREPAS MESH vyvinutou naším partnerem WIREPAS, Blue COIN ID+ MESH splňuje průmyslové požadavky lidí a vybavení uvnitř budov. Tento sledovací systém také umožňuje sledovat pohyb osob a manipulačního stroje v reálném čase a zajistit tak bezpečnost pracovníků a usnadnit správu vozového parku uvnitř budov.

Velmi kompaktní Blue COIN ID+ MESH je umístěn přímo na zařízení nebo je nosí lidé jako odznak. Tento maják lze snadno integrovat do infrastruktury síťové sítě vyvinuté společností WIREPAS, nejjednodušší na instalaci a nejkonkurenceschopnější na trhu. Díky bateriovému provozu je zcela autonomní, není třeba vynakládat žádné další investice, napájení a omezení kabelů! A je-li to nutné, verze s akcelerometrem umožňuje inteligentní správu baterie.

Prostřednictvím sítě WIREPAS MESH je možné aktivovat funkci PICK TO LIGHT našeho majáku. Také si všimněte, že naše Blue COIN ID+ MESH může také přenášet BLE rámec, který bude detekován jakýmkoli zařízením na trhu se standardním připojením Bluetooth. V neposlední řadě přináší jeho NFC čip flexibilitu a pohodlí při programování a identifikaci blízkosti.