Blue LITE ID+ Mesh

Parametry

Poloha

Blue LITE ID+ MESH, menší, silnější a chytřejší, je ideálním majákem pro identifikaci a lokalizaci osob a drobných aktiv uvnitř budov v průmyslovém prostředí. LED Pick to Light integrovaná do majáku, kterou lze dálkově aktivovat, usnadňuje identifikaci vašeho malého majetku.

Tento maják, který je stoprocentně autonomní, lze nosit jako odznak nebo kolem krku, ale díky vysoce výkonné lepicí páce se také nalepí na vybavení. Blue LITE ID+ MESH se snadno integruje do síťové infrastruktury vyvinuté společností WIREPAS – snadná instalace a nejkonkurenceschopnější řešení pro umístění v interiéru na trhu. Chytrá správa baterie pomocí detekce pohybu zajišťuje Blue Lite ID + Mesh až 6 let autonomie.

Kromě toho má vyměnitelnou baterii a zůstává vodotěsný – to vše vám umožní zlepšit návratnost investic. Blue LITE ID+ MESH může také přenášet BLE rámec, aby byl detekován všemi zařízeními na trhu se standardním připojením Bluetooth. A konečně jeho NFC čip přináší flexibilitu a pohodlí při programování díky softwaru Device Manager a zajišťuje bezpečnost dat