Blue PUCK BUZZ+ Mesh

Parametry

Sledování polohy a bezpečnost

Vybaven inovativní technologií WIREPAS MESH vyvinutou naším partnerem WIREPAS, splňuje Blue PUCK BUZZ+ MESH průmyslové požadavky lidí a vybavení v reálném čase ve vnitřních prostorách. V rámci bezpečnosti izolovaných pracovníků nabízí Blue PUCK BUZZ+ MESH svému bzučáku možnost spuštění zvukového upozornění informujícího pracovníky o potenciálním nebezpečí.

Tento maják, umístěný přímo na ochranné přilbě, lze aktivovat na dálku ze smartphonu nebo tabletu v reálném čase. Pokud jde o umístění zařízení, Blue Blue PUCK BUZZ+ MESH usnadňuje identifikaci průmyslového zařízení hledaného aktivací zvukového alarmu prostřednictvím smartphonu nebo tabletu. Tento maják je skutečným spojencem k optimalizaci vnitřního umístění mnoha zařízení.

Tento maják lze snadno integrovat do infrastruktury síťové sítě vyvinuté společností WIREPAS, nejjednodušší na instalaci a nejkonkurenceschopnější na trhu.Díky bateriovému provozu je zcela autonomní, není třeba vynakládat žádné další velké investice, napájení a omezení kabelů! Jeho tříosý akcelerometr poskytuje inteligentní správu baterie a nakonec jeho NFC čip poskytuje flexibilitu a pohodlí při programování a identifikaci blízkosti.