Blue PUCK ID+ Mesh

Parametry

Poloha

Blue PUCK ID+ MESH společnosti ELA Innovation, vybaven inovativní technologií WIREPAS MESH vyvinutou naším partnerem, společností WIREPAS, splňuje průmyslové požadavky, jako jsou například – robustní pouzdro, voděodolnost. Tento sledovací systém umožňuje sledovat pohyb materiálu, či VZV.  Zobrazovat je v reálném čase a přinést tak našim zákazníkům kompletní přehled o dění ve firmě.

Blue PUCK ID+ MESH umí sloužit jako sledovací zařízení nebo jako pevně umístěný majáku (stejné funkce, jako ANCHOR). Tento tag, lze snadno integrovat do síťové infrastruktury a díky snadné instalaci, velké výdrži baterie a robustnímu průmyslovému pouzdru se jedná o nejkonkurenceschopnější sledovací zařízení na trhu. Díky bateriovému provozu je zcela autonomní (až 20let), není třeba vynakládat žádné další velké investice, napájení a omezení kabelů! A je-li to nutné, verze s akcelerometrem umožňuje inteligentní správu baterie.

Prostřednictvím sítě WIREPAS MESH je možné aktivovat funkci PICK TO LIGHT – tzn. rozsvícení požadovaného tagu. Stejně tak je možné zvolit verzi BUZZ+, která je doplněna o zvukovou výstrahu (bzučák). Všimněte si také, že Blue PUCK ID+ MESH může také přenášet BLE rámec, aby byl detekován jakýmkoli zařízením na trhu se standardním Bluetooth připojením, a tím hraje roli přijímače. V neposlední řadě přináší jeho NFC čip, flexibilitu a pohodlí při programování a nastavení.