Blue SLIM ID+ Mesh

Parametry

Poloha

Vybaven inovativní technologií WIREPAS MESH vyvinutou naším partnerem WIREPAS, splňuje Blue SLIM ID+ MESH průmyslové požadavky lidí a vybavení uvnitř budov. Tento sledovací systém také umožňuje sledovat pohyb osob a manipulačního stroje v reálném čase a zajistit tak bezpečnost pracovníků a usnadnit správu vozového parku uvnitř budov.

Ultratenký Blue SLIM ID+ MESH je umístěn přímo na zařízení nebo je nosí lidé jako odznak. Snadno se integruje do síťové síťové infrastruktury vyvinuté společností WIREPAS, nejjednodušší na instalaci a nejkonkurenceschopnější na trhu. Díky bateriovému provozu je zcela autonomní, není třeba vynakládat žádné další velké investice, napájení a omezení kabelu! A pokud je to nutné, verze s akcelerometrem umožňuje inteligentní správu baterie.

Kromě toho může Blue SLIM ID+ MESH také přenášet rámec BLE, který bude detekován jakýmkoli zařízením na trhu se standardním připojením Bluetooth. A konečně jeho NFC čip přináší flexibilitu a pohodlí při programování a identifikaci blízkosti.