O nás

MABO Solutions s.r.o.

Misí společnosti MABO Solutions s.r.o. je pomoc firmám v rámci trendu digitalizace a automatizace v oblasti výroby a optimalizace procesů interní logistiky, tzv. průmyslu 4.0.

Cílem je umožnit našim klientům dokonalý přehled a kontrolu nad polohou, množstvím a tokem materiálu v jejich infrastruktuře – od sledování palet s materiálem, strojů, pracovních nástrojů, přes průchod či polohu lidí, až po sběr dat ze strojů. To vše v jedné aplikaci poskytne našim klientům kompletní přehled informací a zefektivní jejich interní procesy.

mabo solutions

Vnímáme dnešní dobu plnou digitalizace, která je nam vlastní, a chceme proto pomáhat i našim partnerům v této oblasti. Naší vizí je průmysl 4.0 jako kompletní systém digitalizovaných a automatizovaných procesů. Proto jsme se rozhodli přispět naším originálním řešením k naplnění této vize.

Jsme mladý kolektiv s velkým zájmem o moderní technologie a dokážeme pro Vás navrhnout a zavést řešení na míru ve velmi krátkém čase.

Pokud máte zájem o naše řešení nebo máte zájem o více informací neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Team MABO Solutions s.r.o.

Náš team

Tomáš Boyko

Jednatel

Ing. Michal Látal, DiS

technik

Vstupte s námi do světa průmyslu 4.0

Získejte inovativní řešení nabízející propojení vlastní chytré aplikace s nejnovější bezdrátovou technologii lokalizace.